Rüzgar gülü nasıl yapılır resimli

  • 2.497 kez görüntülendi

Rüzgar gülü nasıl yapılır resimli

Pikniğe yada yürüyüşe çıktığımızda çocukların en eğlenebileceği şeylerden biri de rüzgar gülüdür. Küçüklüğümüzde oyuncaklarımız yokken okul kağıtlarıyla pervane yapmaya çalışırdık. Peki ve pratik yapımı nasıl olur buyurun birlikte inceleyelim.

Rüzgar gülü nasıl yapılır resimli

 

Rüzgar gülü nasıl yapılır resimli 2

Rüzgar gülünün yapımını bitirdikten sonra rüzgara doğru koşmaya başlardık. Şimdiki annelere baktığımızda çocuklarıyla ilgilenmeyip hazır sağlığa zararlı oyuncaklar almaktadır.

Rüzgar gülü nasıl yapılır resimli 3

Oysaki kendi el emeğinizle yapacağınız bir oyuncağı çocuğunuzun ömrü boyunca saklayacağını düşünüyorum. Hatta çocuklarınız büyüyüp evlendikten sonra kendi çocuklarına gösterip annelerinin sevgisini anlattıklarını görebilirsiniz.

Rüzgar gülü nasıl yapılır resimli 4

Yorumlardan gelen istek üzerine sizlerinde beğenebileceği ve çocuklarınıza yaparken eğlenebileceğiniz kağıttan rüzgar gülü yapımı şeklini resimli olarak anlatmaya çalıştım. Anlamadığınız yada takıldığınız sorular varsa yorumda bana söyleyebilirsiniz.

Rüzgar gülü nasıl yapılır resimli 5

Sizlere hemen cevap vermeye çalışıyorum. Hobinizm ailesi olarak en yeni el işleri hakkında videolu ve resimli anlatımları bulabilirsiniz.

Rüzgar gülü nasıl yapılır resimli 6

Bir önceki yazımız olan Evde kartondan hasır sepet yapımı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
rüzgar gülü

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.