Sevgiliye özel hediye yapılışı

  • 285 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Sevgiliye özel hediye yapılışı

Sevgilinize olarak hazırlayacağınız birbirinden güzel hediyeler ile ona farklı bir jest yapın. Öncelikle birkaç adet hediye tavsiyesi vereceğim bunlardan hangisini yapmak isterseniz yapabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Yapımı

 

Bunu yapabilmeniz için bir grafiker ya da photoshop bilgisi olan bir kişiden yardım almanız gerekebilir. Photoshop ile a4 boyutunda bir kağıt üzerine tüm fotoğraflarınızı büyüklü küçüklü yerleştirin, 10 yaprak olsa yeterlidir, sonrasında bunun fotoğrafçıdan çıktısını alın ve ortadan katlayın, aralarından yapraklarına birbirine yapıştırmanız gerekecektir, yani kitap şekline sokacağız albümü, Tüm sayfaların ortasından katlıyoruz fotoğraflı alan iç kısımda kalacak şekilde, ardından fotoğraf olmayan alanları birbirine yapıştırıyoruz ve ortaya harika bir foto kitap çıkıyor.

Aşk Ağacı Yapımı

Sevgilinize yapabileceğiniz bir diğer güzel olan aşk ağacı ile hayatınıza biraz daha heyecan katabilirsiniz. Sevgilinizin sevdiği fotoğrafları küçük baskılarını alarak kendiniz kutudan yapacağınız bir ağacın üzerine küçük ataçlar yardımı ile tutturabilirsiniz. Bunu yaparken kullanacağınız ekipmanlardan bazıları kavanoz, strafor ya da sünger tarzında bir şey kutunun içine koyup telleri buna batıracağız. Ardından estetik görünmesi için kumaş yardımı ile bu straforları kapatacağız. Tellerin battığı alan 6,7 tane olmalı yani gövdesi kalın olacak ağacın, yukarı doğru çıktıkça dallar ayrılacak böylece fotoğrafları asacak alanlar bize oluşmuş olacak. Kısacası, aşkımızı ağacın meyveleri temalı güzel bir çalışma olacak.

Bir önceki yazımız olan El yapımı sevgililer günü hediyeleri makalemizde el yapımı sevgililer günü hediyeleri ve sevgilinize hediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.