Şık Bir Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

  • 781 kez görüntülendi

Şık Bir Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Ev dekorasyon çalışmaları deyince ne kadar bayanların bu işi daha iyi yapabildiği akla gelse de, erkek olsun kadın olsun her insan evinin rahat ve konforlu olmasını ister. Evinize şık bir hava katmak istiyorsanız evinizi kendi isteğinize ve kullanım tarzınıza göre döşemeniz önemli. Evinizi dekorasyon ile hem şık hem de rahat bir hale getirebilmek istiyorsanız ilk olarak mutfağınızdan başlamanızı tavsiye ederiz. Çünkü mutfak evin rahat olmasını istediğiniz en önemli yeridir.

Örneğin en fazla tüyo alınan ev dekorasyonu fikirleri konusu salon ve oturma odaları hakkındadır. En çok kullanılan odalardan birisi olan oturma odası hem dinlenme hem de insanların muhabbet alanıdır. Onun için bu alanda rahat koltuklara ve büyükçe bir masaya ihtiyaç duyulabilir. Evinizin rahat ve huzurlu bir ortama sahip olmasını istiyorsanız duvar boyanızı ve kapılarınızın rengini açık renklerden seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü duvar boyasında ve kapı renklerinde kullanılan renkler ortamı ne kadar açık renk olursa o kadar ferah gösterecek bu sayede misafirlerinizin ve sizin içiniz açılacaktır.

 


ev-dekorasyonu

 

 

Eğer büyük bir salonunuz varsa, salonunuza çok büyük koltuklar yerine daha çok küçük tipli koltuklar yerleştirerek ortalıkta hareket etmeye bir miktar yer bırakabilirsiniz. Tabii bir ev için halılar olmazsa olmazdır. Halılarınızın ve perdelerinizin renklerini koltuk takımlarınıza uydurmayı sakın ihmal etmeyin. Evinize hoş bir hava verebilmek için, sahte çiçekler ve biblolar yerine gerçek çiçekler kullanabilir ve onlar için evinizde bir köşe oluşturabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise ve Kap Modelleri makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.