Tığ işi havlu kenar dantelleri

  • 2.343 kez görüntülendi

Tığ işi havlu kenar dantelleri

Tığ işi havlu kenar dantelleri

Evleneceksiniz çeyizliğinizdeki havlular için kenar danteller gerekiyorsa sizlere çok güzel örnekler paylaştım. Her biri diğerinden farklı ve güzel görüntüye sahip olduğunu düşünüyorum.

Tığ işi havlu kenar dantelleri 2

Hazır almış olduğunuz havlular için elbette kenarlarını yapmak zorunda kalıyorsunuz. Çünkü kenarı tığla örülmediğinde sade bir havluymuş gözüküyor.

Tığ işi havlu kenar dantelleri 3

Paylaşmış olduğum tığ işi kenar danteller arasında beğendiğinizi buldunuz ve nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız hemen yapımı hakkında bilgi veren yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Tığ işi havlu kenar dantelleri 4

Aklınıza takılan sorular varsa yada burada kendi örneğinizi paylaşmak istiyorsanız hemen hobinizm’e üye olabilirsiniz ve istediğiniz kadar paylaşımda bulunabilirsiniz.

Tığ işi havlu kenar dantelleri 5

Her gün yeni dantel modellerini paylaştığımız burada aradığını bulabilirsiniz ve yakında başlayacak olan ödüllü yarışmalar ile sizlere el işi ürünlerini sevdirmeye çalışacağız.

Tığ işi havlu kenar dantelleri 6

Bir önceki yazımız olan 2016 Havlu kenarı örnekleri makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
havlu kenarı örnekleri tiğ işi, El isi damat Havlu kenari modelleri, sepet havlu kenarlari, tığ havlu kenarı örnekleri, Tığ ile havlu kenarları, tığ işi havlu kenarı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.