Yaratıcı Hediye Çalışmaları

  • 185 kez görüntülendi

Yaratıcı Hediye Çalışmaları

Özel günlerde almak bir hayli zordur. Yeni tanışılıyorsa tam olarak neleri sevdiğini bilememek, uzun zamandır tanışılıyorsa alınmadık hediyenin akla gelmemesi insanın elini ayağını bağlar. Pahalı hediyelerin bile belirli bir seçenek yelpazesi varken gelin hiçbir yerde bulamayacağınız, sadece ikinize ait hediyeyi siz yaratın. Birlikte çekindiğiniz tam 12 adet fotoğrafınızı seçiyorsunuz. Hangi fotoğraf hangi aya denk gelecek karar veriyorsunuz. Takvim bastırmak sandığınız kadar zor bir iş değil. Herhangi bir matbaacıya gidip, hangi konseptte bir takvim olacağına karar verdikten sonra geriye sadece beklemek kalıyor. Her ayın sayfasında bir fotoğrafınızın yer aldığı bu takvim; hem romantik hem de özel bir hediye olarak unutulmazlar arasına girecek.

Balık Tutan Adam Notlarınızı Yakalasın

Bu konsept ise yine kolaylıkla hazırlanabilecek size özel bir hediye. Öncelikle bir oyuncakçıdan kolaylıkla temin edebileceğiniz balık tutan bir adam oyuncağı veya maketi alıyorsunuz. Daha sonrasında partnerinizle aranızdaki özel diyalogları, sevginizi belirten, belki aranızdaki esprilere dayalı olan notları hazırlıyorsunuz. Bu notlar küçük ve renkli kağıtlarına yazılabilir. Yazdığınız notları hafif buruşturup top haline getirin. Balık tutan adam oyuncağı ya da maketinin altına; mavi el işi kağıdını kenarları tırtıklı olacak şekilde kesin ve yerleştirin. Deniz görüntüsü sağlandıktan sonra üstüne top şeklinde olan notları gelişigüzel koyun. İşte size hem sevimli hem de sadece size özel bir hediye.

Bir önceki yazımız olan Sevgilinize el yapımı hediyeler yapın makalemizde el yapımı sevgililer günü, sevgililer günü hediyesi ve sevgiliye hediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.