Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır

  • 1.933 kez görüntülendi

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır

Yılbaşı tatilinin ve kutlamalarının başlamasına çok az kaldı. Zaman daraldık ta yılbaşı için ev süslemeleri, ağaç süslemeleri veya yılbaşı kapı ve pencere süslemeleri nasıl yapılır soruları sıkça kafa kurcalamaya başlayan noktalar arasında yer almaya başladı.

Yılbaşı süslemeleri arasında en fazla sorulan yılbaşı ağaç süslemeleri oluyor fakat evinize yılbaşı ağacı almıyorsanız, ev kapıları süsleme ile de evinize yılbaşı kutlama konsepti gerçekleştirebilirsiniz. çok çeşitli şekillerde hem de ağaç süslemesine göre daha kolay yapılmaktadır. Mağazadan alacağınız ufak led ampülleri ve ışıkları bulunmaktadır. Bunlar büyük ampüllere göre daha az yer kaplayan ve yeri geldiğinde yanıp sönen ve farklı renklere sahip ışıklar olabilmektedir. Kendinize uygun yılbaşı süsleme led ışığı aldıktan sonra bant ile kapıya çeşitli şekiller çizerek yerleştirebilirsiniz. Led ışığı dışında kapı üzerine karton ile kardan adam veya noel baba figürü yaparak bunun üzerine evdeki pamuk ile sakal, noel baba şapkası giydirebilirsiniz. Bunun dışında yaldızlı, parlayan ve elektrik istemeyen farlı yıldızlar, lambalar bulunuyor.

Yılbaşı kapı süsleri için iyi bir fikir olabilir. Yine kapı üzerine asılan ve parlak renkli toplar ile gerçekleşen yılbaşı kapı süsleri yapılmaktadır.

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 11

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 10

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 9

 

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır

 

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 8

 

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 7

 

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 6

 

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 5

 

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 4

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 3

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 2

Yılbaşı kapı süsleri nasıl yapılır 1

Bir önceki yazımız olan Kolay yılbaşı ağacı yapımı makalemizde kolay ağaç yapımı, kolay yılbaşı ağacı ve yılbaşı ağacı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
yılbaşı süsleri yapımı basit, kolay yil basi kapi susu, Yil basi kapi susleri, Yılbası kapı süsü yapımı

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.