Yılbaşı kartpostalları nasıl yapılır

  • 1.340 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Yılbaşı kartpostalları nasıl yapılır

Yılbaşı yaklaştıkça yılbaşı süsleri, ve yılbaşı gelenekleri hatırlanmaya başlandı. Yılbaşında sevdiklerimizi mutlu etmek için hazırlayacağımız yılbaşı sürprizleri arasında hazır hediye alacaklarımız olacağı gibi aynı zamanda kendi evimizde yapabileceğimiz yılbaşı süsleri de oluyor.

Bunlardan bir tanesi de sevdiklerimize hediye edeceğimiz çam sakızı çoban armağanı yılbaşı kartpostalları. Daha çok çocukların yaptığı sorusuna cevap arayacağız. Öncelikle yılbaşı kutlama kartpostalı yapmak için elimizde iki büyük kırmızı karton bulunmalıdır, yılbaşı rengi genelde kırmızı olduğu için karton da kırmızı seçilir. Bu kırmızı kartonun yanı sıra aynı zamanda iki veya üçer tane kırmızı, yeşil, beyaz ve sarı el işi kağıtları veya ince karton ile bir de yapıştırıcı bulunmalıdır.

Bunlar yılbaşı kartpostalı için gereken malzemeler olarak incelenebilir. Kartpostal süslemesi için ise sim, yapıştırıcı ve bir miktar pamuk ve fiyonk dediğimiz hediyelik kumaş bulunmalıdır. Bu karton ve el işi kağıtları ile yılbaşı ağacı yapılabilir, noel baba figürü oluşturulabilir ve de en önemlisi kardan adam motifleri çok rahat şekilde evde yapılabilir. Emek ile oluşturulan ufak hediyeler ve hatırlanma duygusallıkları son zamanlarda pahalı hediyelerden fazla tercih ediliyor.

 

Yılbaşı kartpostalları nasıl yapılır

Bir önceki yazımız olan Kağıttan yılbaşı süsleri nasıl yapılır makalemizde kağıttan yılbaşı süsleri nasıl yapılır ve yılbaşı süslemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
kardan adamlı kartpostal el yapim, kartpostal yilbasi icin nasil yapilir, yeni yıl kartı yapma, yeni yıl kartpostalları kolay 3D, yılbaşı kartpostalı nasıl yapılır

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.