Yılbaşı led ışık süsleme

  • 890 kez görüntülendi

Yılbaşı led ışık süsleme

Yılbaşı led ışık süslemeleri nasıl yapılır sorusuna Yılbaşının gelmeye başlaması ile birlikte cevap aramaya başladıysak mutlaka veya ışıklandırılacak bir süs eşyası bulmamız gerekiyor.

Yılbaşı led ışık süsleri yılbaşı ağacı ve boyutuna göre değişmektedir. Eğer evinize doğal yılbaşı cam ağacı alıyorsanız genelde büyük lambalar ve süsler tercih edilir. 1 metreden yüksek yılbaşı ağaçları için küçük led ışıkları süslemesi hem yeterli olmayacak hem de görüntüsünü bozacaktır. Doğal yılbaşı ağacı daha yüksel enerjili lambalar ile süslenmektedir, bu lambalar çeşitli şekillerde olmaktadır.

Desenli lamba, üzerinde yıldız şekilleri olan lamba, noel baba lambası gibi pek çok çeşidi vardır. Aynı zamanda küçük led ışıklarından daha fazla dikkat çekicidir. Eğer bir alış veriş merkezinden veya mağazadan yılbaşı ağacı alacaksanız yapay yılbaşı ağaçları genelde küçük boy olmaktadır. Bunun için büyük lambalar yerine küçük süsleme lambalar dediğimiz led lambalar kullanılmaktadır. Aldığınız modele göre led lambalar değişik renklere çevrilen veya yanan sönen, renk değiştiren led lamba olabilmektedir. Yılbaşı ışık ve lamba süslemek için illa yılbaşı ağacı almanız da gerekmiyor. Lambaları bantlama yoluyla duvarlara ve kapı girişlerine de süs lambası takabilirsiniz.

Yılbaşı led ışık süsleme 1

 

 

Yılbaşı led ışık süsleme

Bir önceki yazımız olan 2017 Çivili kasnak işi modelleri makalemizde çivili kasnak, çivili kasnak işi modelleri ve çivili kasnak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.